ENG. |  WITAJ! |  PORTFOLIO |  OFERTA |  ROZRYWKA |  KONTAKT
 
 
PORTFOLIO

PROGRAMY
edukacyjne, gry,
multimedia
INTERNET
strony WWW,
Flash
GRAFIKA
2D, 3D,
animacja
MUZYKA
kompozycje, sfx
 
   
   


Reality TV, Romantica - prezentacja Reality TV, Romantica
(2001)

Przygotowana na zlecenie firmy Zone Vision Poland interaktywna prezentacja kanałów telewizyjnych: Reality TV oraz Romantica. Zawartość została przedstawiona bardzo dynamicznie. Poszczególne działy są bogato ilustrowane, wzbogacone o animowane elementy i podkłady muzyczne. Dostępne są także pełnoekranowe sekwencje video (mpeg).
Berde 1.1 jest bardzo zaawansowany technologicznie Berde
(1999-2001)

Berde to program edukacyjny firmy Elbox służący do nauki przepisów ruchu drogowego przeznaczony dla młodych rowerzystów. Całość podzielona jest na ćwiczenia składające się z filmów instruktażowych, po objerzeniu których uczeń "wsiada" na rower i stara się powtórzyć przejazd w symulowanym, trójwymiarowym mieście. Po lekcji można obejrzeć swoją jazdę i wysłuchać uwag lektora, który zwraca uwagę na wszystkie błędy. Pozostałe możliwości programu to egzamin, jazda wolna. Jesteśmy współwykonawcami aplikacji.


Vertexo Vertex w japońskiej prasie Vertex
(2001)

Vertex zajął pierwsze miejsce na computer party "Addict Anniversary", które odbyło się 24 Marca 2001 w Warszawie.
Demo zostało stworzone przy użyciu wykonanego przez Tatankę engin'u 3D o nazwie "Vertex" i prezentuje dużą część jego możliwości. Aktualnie pracujemy nad nową wersją tego systemu wizualizacji, która obsługuje wiele nowych mechanizmów m.in. kości, morphing, zaawansowany system cząsteczkowy i inne.
(wymagania: windows, direct X 7 lub wyższy, akcelerator 3D)
 • pobierz demo
 • poczytaj o Vertex w japońskiej prasie
 • mmf MMF
  (2001)

  MMF - aplikacja pozwalająca udostępniać pliki WAV i AVI bez obawy, że zostaną skopiowane bez wiedzy autora. Program zabezpiecza pliki poprzez ich zakodowanie.

  graf GRAF - animowane wykresy
  (2001)

  GRAF służy do "ożywiania" wykresów. Wizualizuje ruch po dowolnych krzywych. Program współpracuje m.in. z MS Excel. Wykonany na zlecenie Uniwersytetu Warszawskiego.  Kubek - kolekcja muzyczna
  (2000)

  Przeboje ery ZX Spectrum i małego Atari. Kubek daje możliwość posłuchania jeszcze raz utworów, które generowane przez 8-bitowe komputerki zachwycały nas w latach osiemdziesiątych. Przy okazji kolekcja przybiera dość nietypową formę jak na windowsową aplikację i jest zupełnie darmowa (freeware).
  (platforma: windows)
 • pobierz program  wygaszacz ekranu AGE - wygaszacz ekranu
  (2000)

  Wygaszacz ekranu wykonany na zlecenie firmy AGE Kalendarze. Działa w Windows 98/NT/2000/ME. Bardzo poręczny, pokazuje datę, godzinę, solenizantów i inne ciekawostki... polecamy.
  (platforma: windows)
 • pobierz wygaszacz  GCT#1 - kolekcja muzyczna
  (1999)

  Graff Chip Tunes, część pierwsza. Kolekcja składa się z modułów wykonanych z użyciem sampli o minimalnej objętości, symulujących dźwięki generowane przez starsze karty muzyczne.
  (platforma: windows 9x, DOS)
 • pobierz program  gra zapewniala spora dawke dobrej zabawy Autka
  (1997)

  To już dość stara gra komputerowa, którą wydaliśmy w 1997 roku, ale powstawała jeszcze dwa lata wcześniej. W prostych słowach można ją określić jako szaleństwo czterech kółek, ale jest to także szaleństwo niezwykle zróżnicowanych torów takich jak lody arktyki, piekło, księżyc, budowa, lotnisko i wiele innych. Jest to również mała, lecz na szczęście bezkrwawa wojna, w której niezwykle pomocne są miny, rakiety, rakiety samonaprowadzalne i inne podobne gra zapewniala spora dawke dobrej zabawy akcesoria. Samochody można rozbudowywać o lepsze silniki, opony, można też dostosowywać kolor karoserii do własnych upodobań. Dla każdego wyścigu wybieramy ilość okrążeń oraz jeden z trzech poziomów trudności. Można wziąć udział w turnieju i postarać się o zdobycie wielkiego pucharu. Dodatkowym atutem gry jest możliwość równoczesnej gry dwóch graczy na dzielonym ekranie (split-screen).  wygrac z tym programem to duzy sukces :) Biała Dama
  (1996)

  Dzięki tej grze możemy zmierzyć się z komputerem w warcaby i sprawdzić swoje umiejętności. Ustawialne są takie parametry jak "głębokość myślenia" przeciwnika, kolor pionków. Grę można zapisać, wczytać, można też cofnąć niefortunny ruch (choć zdawałoby się że to trochę nie fair). Istnieje możliwość zapisu przebiegu rozgrywki. Program zdobył drugie miejsce pod względem siły gry komputera oraz pierwsze za grafikę w konkursie organizowanym przez czasopismo Gambler. Jest to nasza najstarsza produkcja, którą zdecydowaliśmy się tutaj przedstawić.


  Total Disaster
  (1997-1999)

  To magazyn komputerowy (tak zwany disk-mag), który ukazał się w wielu odsłonach. Za każdym razem pełen ciekawych, bogato ilustrowanych artykułów, które czyta się przy spokojnej, nastrojowej muzyce. Ponadto konkursy, wiersze, utwory muzyczne. W numerze #amber znajdowała się galeria graficzna.