ENG. |  WITAJ! |  PORTFOLIO |  OFERTA |  ROZRYWKA |  KONTAKT
 
 
PORTFOLIO

PROGRAMY
edukacyjne, gry,
multimedia
INTERNET
strony WWW,
Flash
GRAFIKA
2D, 3D,
animacja
MUZYKA
kompozycje, sfx
 
   
   
INTERNET (strony WWW)

Poniżej znajdują się odnośniki do stron WWW, przy których realizacji uczestniczyliśmy lub nadal uczestniczymy:

layout, wstawki we flashu

wykonaliśmy layout

wykonaliśmy layout

wykonaliśmy layout

Do stron E! Zone (E! Entertainment Zone Polska), Romantica, Le Cinema
i Reality TV wykonujemy layout'y, tworzymy bieżącą oprawę graficzną oraz wstawki we Flash'u.

     Strona www.impact.tatanka.pl pełni rolę informacyjną; jest poświęcona multimedialnemu silnikowi (engine) o nazwie IMPACT. Dzięki specyfice tej witryny, mogliśmy stworzyć stronę o nietypowym formacie i charakterze.
     Strona www.asy.tatanka.pl powstała jako dział naszego portfolio / programy oraz w celu promowania stworzonej przez nas gry; Asy przestworzy. Animowane chmury oraz muzyka w formacie mp3, którą słychać w tle, zostały wykonane w technologii FLASH.
     Strona www.35mm.pl jest adresowana do ludzi zainteresowanych fotografią. Główną częścią serwisu jest galeria zdjęć użytkowników. Poza dodaniem własnego zdjęcia można przeglądać, oceniać i komentować cudze prace. Wykorzystaliśmy techonolgie: PHP i MySQL (jako bazę danych). Strona wykonana dla wydawnictwa Infomedia (wydawca StrefaCD).
     Witryna www.spotkanie.pl to internetowe biuro matrymonialne. Użytkownicy mogą zostawiać swoje dane i określić swoje preferencje, co do idealnego partnera. Na tej podstawie dobierani są najlepsi kandydaci. Do kreacji storony wykorzystano techonolgie: PHP, PostgreSQL (jako bazę danych), JavaScript i inne. Strona wykonana na zlecenie i w kooperacji z firmą Astech.
     Strony Fundacji Cepelia powstały z wykorzystaniem DHTML i Java Script ze szczególną dbałością o kompatybilność z IE oraz NN w wersjach od 4 w górę. Layout bazuje na motywach zapożyczonych z twórczości ludowej.
zajmowaliśmy się stroną techniczną projektu - flash      Strony Cartoon Planet powstały całkowicie w technologii Macromedia Flash. Na zlecenie firmy Critical Mass Media zajmowaliśmy się stroną techniczną tego projektu; wykonaniem barwnej grafiki wektorowej na podstawie projektów na papierze oraz programowaniem i udźwiękowieniem.
wykonaliśmy layout      W dobie Internetu wiele firm dba o swój wizerunek w sieci. Firma PROEL zleciła nam wykonanie projektu ich strony domowej.
wykonaliśmy całość      Dla firmy StrefaCD (wydawnictwo Infomedia) wykonaliśmy serwis WWW, reklamy prasowe i ilustracje do encyklopedii multimedialnej "Komputer od A do Z".
wykonaliśmy layout      Do tego serwisu wykonaliśmy layout. Przyszli małżonkowie znajdą tam wszystko co chcieliby wiedzieć przed swoją 'wielką chwilą'.


INTERNET (FLASH)


Poniżej znajdują się przykładowe wstawki wykonane przez nas w Macromedia Flash 4.0:


Gra wykonana dla E! Entertainment ZONE Polska
Internetowa gra parodiująca film Gladiator oraz wybory prezydenckie.


      To jest mały model działania pomocy dydaktycznej "OPTICART" przygotowanej przez firmę Elbox.

      Dzięki zastosowaniu Flash'a udało nam się w 92kb zmieścić 5 animowanych planszy wybieranych przyciskami po prawej stronie. Całość ma rozmiar 250x218 pixeli w 24bpp.
Interaktywny banerek - po najechaniu nad niego kursorem myszki odgrywana jest melodia, a animacja ulega modyfikacji (treść hasła). Taka forma reklamy w internecie może okazać się szczególnie skuteczna.